Details

Cepkeyfi

5 (7)

Media & Video | 12.7MB

Description

%100 Müşteri memnuniyeti.. 7/24 canlı destek ekibimiz ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet garantisi sunuyoruz.
IPTV Serverlerimizde 7/24 saldırı koruması vardır ve sizlerin en rahat şekilde yayın izlemsi için 7/24 kontrol ediyoruz içiniz rahat olsun.
Yayin bilgisayarlarımız dünyanın en gelişmiş xenon sunucularından kurulmuştur ve sizlere donmama garantisi veriyoruz bize güvenebilirsiniz.
Fırsat paketimiz gün içinde sadece 10 paket ile sınırlıdır. Her bir kullanıcı en fazla 4 paket alma hakkına sahiptir. Ürünün ödemesini yaptıktan sonra canlı destekten bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimiz kısa bir teyit yaptıktan sonra üyeliğinizi oluşturup size üye bilgilerinizi verecektir. İptv hizmetinin en güvenilir
100% Customer Satisfaction .. 7/24 with our live support team we offer you a fast and reliable service guarantee.
IPTV Servers have 7/24 attack protection and 7/24 control for the most comfortable way to keep you comfortable to check.
Our broadcasting computers are built from the world's most advanced xenon servers and we guarantee you not to freeze.
Our deal package is limited to only 10 packages a day. Each user has the right to receive up to 4 packages. Once you have paid the product, it is enough to provide information from live support. After a short confirmation, our customer service will create your membership and give you your member information. The most reliable of the İptv service

Information

Update:

Version: 1.2

Requires: Android4.4 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like