Details

PAYKASA

5 (7)

Shopping | 3.9MB

Description

E-ticaret sektörünün gelişmesi ve internet ödemelerinin artmasıyla günümüzde en çok tercih edilen sistemler sanal kartlar haline geldi. Ön ödemeli kartların en çok tercih edileni Paykasa ile hızlı ve güvenli ödemeler yapabilir kartınızın miktarı kadar harcama yapabilirsiniz.
Paykasa programımız sayesinde sayfamıza kolayca bağlanabilir , canlı destek üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güncel fiyatlarımıza bakabilir ve makalelerimizi okuyabilirsiniz. Sürekli program üzerinden bağlanarak yanlış veya kopya bir siteye bağlanma derdini ortadan kaldırmış olursunuz. Bu sayede işlemlerinizi tam bir güvenlik ağı çerçevesinde tamamlamış olacaksınız.
- Canlı Destek
- Güncel Fiyatlar
- Anlık Bildirimler (Fiyatlar değişince ilk sizin haberiniz olsun)
Türkiye'nin resmi paykasa kart bayisi ile güvendesiniz. Lütfen bayiler listesinde adresi ve telefon numarası olmayan satıcılardan işlem yapmayınız.
With the development of the e-commerce sector and the increase in internet payments, virtual cards have become the most preferred systems today. With Paykasa, which is the most preferred of prepaid cards, you can make fast and secure payments and spend up to the amount of your card.
You can easily connect to our page thanks to our Paykasa program, you can complete your transactions through live support. You can look at our current prices and read our articles. By constantly connecting through the program, you eliminate the hassle of connecting to an incorrect or duplicate site. In this way, you will complete your transactions within the framework of a complete safety net.
- Live support
- Current Prices
- Instant Notifications (Be the first to know when prices change)
You are safe with Turkey's official paykas card dealer. Please do not trade from vendors whose address and telephone number are not listed in the dealers list.

Information

Update:

Version: 1.0

Requires: Android4.0.3 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like