Details

Akçay Store

5 (6)

Shopping | 18.5MB

Description

1997 yılında İstanbul'da kurulan Akçay Mobilya, 2019 yılı itibariyle E-ticaret perakende sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Ev dekorasyonundan, yapı markete kadar bir çok kategoride faliyet göstermekteyiz. Her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için kendimizi ve mağazamızı yeniliyoruz.
Akçay Mobilya (akcaystore.com) yaratıcı gücü ile yeni teknolojiler kullanmaya ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek adına Ar-Ge faaliyetlerine önem vermektedir. Bu doğrultuda şirket, müşteriye özel çözümler sunarak, mobilya sektöründe yenilikçi yaklaşımı benimsemiştir.
Akcay Furniture, established in 1997 in Istanbul, has started to serve the E-commerce retail sector as of 2019. We are active in many categories ranging from home decoration to construction market. We are renewing ourselves and our store in order to serve our valued customers better every day.
 Akcay Furniture (akcaystore.com) attaches importance to R & D activities in order to use the new technologies with its creative power and to produce the most suitable solutions for the customer needs. In this direction, the company has adopted an innovative approach in the furniture sector by offering tailor-made solutions.

Information

Update:

Version: 1.1

Requires: Android4.4 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like