Details

Gümrük Deposu

4.2 (9)

Shopping | 3.1MB

Description

"Faaliyetlerimiz"
2009 yılında firmamız, dünya ve Türkiye piyasasında isim yapmış marka ürünleri, son kullanıcıyla buluşturmak için gümrük'den ve Türkiye piyasasındaki dev firmaların ihalelerinden alarak, bu ürünleri müşterilerine en uygun fiyatlara internet üzerinden ulaştırmıştır. Bu vesile ile hizmet felsefemizi kurulduğumuz günden bu yana “Toplam Kalite” kavramı ve “Zamanında Hizmet” anlayışı çerçevesinde geliştirmiştir. Önceliklerimiz
Bu anlayış doğrultusunda, yönetimden insan kaynaklarına, teknolojiden hizmet anlayışına kadar satış ve sonrası sürecinin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.
"Hedefimiz"
Firmamızın hedefi geçmişten bugüne kadar olduğu gibi, en kaliteli ürünleri en düşük ve rakipsiz fiyatlarla müşterilerini buluşturmaktır. Bu vesile ile Türkiye piyasasında siz değerli müşterilerin desteğiyle zirveye emin adımlarla ilerlemektir.
"Our Activities"
Our company in 2009, has made a name brand products in the world and Turkey markets, to meet the end users taking the tenders of the giant companies of gümrük' and Turkey markets, these products have been delivered over the internet at affordable prices to its customers. In this sense, our service philosophy has been developed within the framework of ”Total Quality“ concept and uz On Time Service izi. Our priorities
In line with this understanding, we have based on the quality component in all components of the sales and after-sales process from management to human resources, from technology to service concept. Thus, we combined increased efficiency and product / service quality with the principle of unconditional customer satisfaction.
"Our goal"
The aim of our company is to meet the customers with the highest quality products at the lowest and unbeatable prices as from the past to the present. Herewith the Turkey market with confident steps as you progress to the summit with the support of valued customers.

Information

Update:

Version: 1.1

Requires: Android4.0.3 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like