Details

לופה. ספר תמונות מהטלפון. Lupa ‎

4 (10)

Photography | 6.7MB

Description

מה זה לופה? לופה זה לעשות משהו טוב עם התמונות שלך. איך לעשות את הטוב הזה? טוב ששאלת. יש לנו אפליקציה מהממת שתעשה לופה בקלות תוך 6 דקות פחות או יותר ומכל חור בעולם. בכל מקרה, לופה זו הדרך לתת לתמונות שלך לספר את סיפורי החוויות שלך ב - 3 צורות שעליהן נרחיב: ספר תמונות בשלל עיצובים ובשני פורמטים, לופה בריבוע שזה אריח תמונה שמצמידים לקיר ויוצרים סיפורי קיר בהמשכים או בצורה של לוח שנה מדליק שעושים בצ'יק.
קודם כל נדבר על העיקרון הכי חשוב אצלינו והיא האפשרות לעשות לופה מכל חור...
זה לא משנה איפה נמצאים, בעננים או באילת, לעשות חיים בניו יורק או בחדר לידה, להתרגש מזריחה באנטרקטיקה או בעין בוקק. מכל חור בעולם, אפשר לעשות לופה באפליקציה ב 6 דקות פחות או יותר. ככה הופכים חוויות של פעם בחיים, לחוויות לכל החיים.
האפליקציה שלנו באה עם המון תכונות טובות ששווה לגלות:
היא תיתן לך אפשרות לתת שם אישי לספר. היא לא תעשה לך חשבון גם אם יעלו לכל ספר עד 864 תמונות, כולל מגוגל פוטוס. היא תפתח אפשרות לכתוב טקסט מרגש לכל תמונה ותמונה ותהפוך כל תמונה למלכת הכריכה. היא תעצב את הספר אוטומטית ואם אחרי זה, משהו לא ימצא חן בעיניך, היא לא תיקח ללב ותתן לעצב באופן ידני, בעצמך. היא חברתית בטירוף ותאפשר לך להזמין חברים להוסיף תמונות לספר המשותף. אולי לא הזכרנו את זה עד עכשיו, אבל היא לארג'ית ואין לה בעיה לעצב ספר בשני גדלים, כולל משהו באמת יוצא דופן כמו ספר ענק בגודל 30 על 30. זה בעניין הספרים.
האפליקציה שלנו יודעת גם לעשות לופה בריבוע. זה שם חמוד שמצאנו לאריח תמונה ריבועי שמוצמד לקיר עם מדבקה. לופה בריבוע תעשה מכל קיר סיפור ובקלות. אה… היא גם טובה בעיצוב לוחות שנה ממש מדליקים בצי'ק. בקיצור, אפליקציה מכל טוב וכל זה, נכון לעכשיו כי אנחנו כל הזמן מעדכנים את הכפרה שלנו.
כמה מילים באופן אישי:
טובה, אנחנו כמוך בעניין התמונות. מצלמים סלפי כאילו אין מחר, מצלמים כל דבר שזז, עף או מצולחת (מנות יפות בצלחת), מצלמים הרים, בילויים, אירועים, פקקים, נופים וחברים, קעקועים, ציורי ילדים, הופעות חיות וחיות מ - 1000 זוויות שונות. ואז שוכחים אותן בתוך הטלפון או שמעלים לפייס, לסנאפ, לאינסטגרם, לווטצאפ בצורות של קולאג' או אלבום תמונות ואז שוב… שוכחים. זה הסיפור העצוב של התמונות שלנו. צולמו בשנייה ונשכחות בשניה ולעולם לא יצאו לאור. אנחנו חושבים שאפשר לפתח את התמונות לסיפור אמיתי ומרגש ביחד, כשהן מודפסות בתוך ספר תמונות שאפשר לגעת בו, להרגיש אותו ביד ואז בלב. בקיצור, לעשות משהו טוב באמת עם התמונות זה לעשות לופה.
What is Lupa? Lupa is doing something good with your photos. How to do this good? Good thing you asked. We have a stunning app that Lupa can easily do in about 6 minutes or more and from every hole in the world. In any case, Lupa is the way to let your photos tell your experience stories in 3 shapes that we will expand on: a picture book in a variety of designs and in two formats, Lupa Square which is an image tile that is attached to the wall and creates sequential wall stories or in the form of a cool calendar.
First of all, we will talk about the most important principle in our country, and it is the possibility to make a loop out of every hole ...
It does not matter where you are, in the clouds or in Eilat, to have fun in New York or in the delivery room, get excited by sunrise in Antarctica or Ein Bokek. From anywhere in the world, Lupa can be done in the app in about 6 minutes. That's how life-long experiences become lifelong experiences.
Our app comes with lots of good features worth discovering:
She will give you the possibility to give a personal name to the book. It will not make an expense for you even if you upload up to 864 images per book, including Google Photos. It will open the possibility to write exciting text for each picture and make every picture the queen of the cover. She will design the book automatically and if after that, you will not like something, she will not take it to heart and let yourself design by yourself. It is socially insanely and will allow you to invite friends to add photos to the shared book. Maybe we have not mentioned it until now, but she's an Arjith and she has no problem designing a book in two sizes, including something really extraordinary like a huge 30-by-30 book. It's about the books.
Our app also knows how to make Lupa squared. It's a cute name we found to tile a square picture attached to a wall with a sticker. Lupa squared will make from each wall a story and easily. Oh ... she's also good at designing really cool calendars. In short, an app from all the best and all that, right now because we are constantly updating our atonement.
A few words in person:
Tova, we're like you about the pictures. They take pictures of Salafi as if there is no tomorrow, photograph anything that moves, flies or shines (beautiful dishes on a plate), photographing mountains, entertainment, events, corks, landscapes and friends, tattoos, children's drawings, live performances and animals from 1000 different angles. And then forget them in the phone or put up to appease, Snape, Instagram, Wuttsap in the form of collage or photo album and then again ... forget. This is the sad story of our pictures. Photographed in the second and forgotten in the second and never published. We think it is possible to develop the pictures into a true and moving story together, printed inside a picture book that can be touched, felt by hand and then in the heart. In short, do something really good with the photos that make Lupa.

Information

Update:

Version: 2.8.21

Requires: Android5.0 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like