Details

Çorba Tarifleri (İnternetsiz)

5 (8)

Food & Drink | 11.3MB

Description

En pratik ve en lezzetli çorba tariflerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üyelik gerektirmeyen ve internetiniz olmadan da özgürce kullanabileceğiniz internetsiz çorba tarifleri ile misafirlerinize, ailenize ve tüm sevdiklerinize en özel lezzetleri sunabilirsiniz.
Birbirinden leziz çorba ve daha nice yenilikçi yemek tarifleri ile sofraların fark yaratanı siz olun. En güncel ve farklı çorba tarifleri internetsiz çorba tarifleri uygulamasıyla her an sizinle. Üstelik bu birbirinden özel tarifleri denemek için üye olmanız gerekmiyor. Sürekli olarak eklenen yeni yemek tarifleriyle sevdiklerinizin damağında enfes tatlar bırakabilirsiniz.
The most practical and most delicious soup recipes have never been so easy. You can offer your guests, your family and all your loved ones the most special tastes with the internet recipes that do not require membership and you can use them freely without internet.
Be the difference of the tables with delicious soups and more innovative recipes. The most up-to-date and different soup recipes are with you at any moment with the internet recipes application. Moreover, you do not have to be a member to try these special recipes. You can leave delicious flavors on the palates of your loved ones with new recipes added continuously.

Information

Update:

Version: 1.0.0

Requires: Android4.1 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like