Cellograf Fotograf Baski

Cellograf Fotograf Baski

star (2)

Photography | 3.2MB | Update: 2017-06-28 | Version: 1.1.4 | Requires: Android3.1 or later

Price: $0
Explanation
Description

I'm glad to tell you that 10,000+ users downloaded Cellograf Fotograf Baski latest version on 9Apps for free every week! You can find this multifunction app on 9Apps easily. This hot app was released on 2014-11-27. I will tell you how to use this app in the following page.
Cepten fotoğraf baskısı yaptırmak bu kadar kolay!
Cellograf, Android cihaz kullanıcılarının cep telefonu ile çektikleri fotoğraflardan baskı yaptırmalarını sağlayan bir fotoğraf baskı servisidir.
Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak farklı boyutlarda fotoğraf kâğıdına baskı yaptırabileceğiniz gibi; fotoğraflarınızı kaliteli çerçeveler ile sipariş edebilir veya kanvas, yap-boz, magnet gibi farklı mecralara da bastırabilirsiniz.
Fotoğraf baskılarınız kapınıza kadar gelsin!
Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak cep telefonunuzun galerisinde bulunan fotoğrafları kolayca ve güvenli şekilde bastırabilir, istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızdan kendinize baskı yaptırabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak da yollayabilirsiniz. Tatiller, doğum günleri, yıl dönümleri, bayramlar: Sevdiklerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Cellograf’a girip sevdiklerinizle birlikte olan fotoğraflarınızı seçip bastırarak onlara göndermek.
TEMEL ÖZELLİKLER:
1. Fotoğraf kâğıdına, kanvasa, yap-boza, magnete fotoğraf bastırabilirsiniz.
2. Farklı boyutlarda fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz.
3. Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları küçük resimlerinden seçebileceğiniz gibi, büyüterek detaylarını görüp de seçebilirsiniz.
4. Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları baskı boyutuna uygun olarak kırpabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.
5. Farklı fatura ve teslimat adresi girerek fotoğraflarınızı hediye olarak sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.
6. Hediye mi göndereceksiniz? Dilerseniz fotoğraflarınızı kaliteli bir çerçeve ile sipariş edebilirsiniz.
7. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeden fotoğraf baskı siparişi verebilirsiniz.
“Kolaylık” ve “Müşteri Memnuniyeti” en temel önceliklerimizdir. Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi hakkındaki her türlü öneri ve eleştirinizi
info@cellograf.com
adresine gönderebilir veya 444 0 100’ü arayarak iletebilirsiniz. Fotoğraf baskıları beklentinizi karşılamıyor mu? Sorun değil. %100 iade garantimiz kapsamında hatalı fotoğrafları kargo ile ücretsiz olarak bize iade edebilirsiniz.
Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi kredi kartı işlemlerinizin güvenliği için anlaşmalı bankaların servislerini kullanmakta ve kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır. Yine de kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor musunuz? Sorun değil. 70 TL’ye kadar vereceğiniz siparişleri mobil ödeme ile ödeyerek, ücreti cep telefonu faturanıza yansıtabilirsiniz.
Cellograf Resmi Web Sitesi
http://www.cellograf.com
Cellograf Resmi Facebook Fan Sayfası
https://www.facebook.com/Cellograf
No one can deny that we the size of package is becoming bigger and bigger and we have to spend more cellular data to download applications. This top Photography app is just 3.2M. According to experience, it can be seen that people enjoy hanging on this amazing app. 9Apps also provides other hot Photography apps(games) for android mobile phone. 9Apps - The powerful all-in-one android phone manager, helps you to manage your android phone more convenient.

What's new

Hatalar ayıklandı ve güncelleme yapıldı.
Mobil ödeme güncellemesi yapıldı.
Performans iyileştirmesi yapıldı.

Rate
Rate it Thanks!