Velena Beauty Salon

Velena Beauty Salon

star (6)

Beauty | 7.7MB | Update: 2019-04-25 | Version: 1.0 | Requires: Android4.4 or later

Price: $0
Explanation
Description

Are you finding some interesting apps? 20,000+ users downloaded Velena latest version on 9Apps for free every week! It works great even on 2G. This hot app was released on 2019-04-24. Even if you’re not a fan of this app, you’ll love it after reading this page.
Velena Projemiz ilk olarak Ala Özberkman direktörlüğü ve özverili çalışmaları ile sizlere hizmet vermeye 2004 yılında başlamıştır. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden günümüze kadar hedefimiz her fzaman profesyonel kadromuz ile jel tırnak başta olmak üzere kişisel tüm bakım uygulamaları ve saç ile ilgili tüm yenilikleri sizlere en iyi şekilde hijyenik kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak ihtiyaca uygun ve kişisel zevkleri göz önünde bulundurarak kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Geride bıraktığımız 15 yılda elde ettiğimiz eşsiz deneyimlerimizin arasında tartışmasız en önemlisi özverili titiz ve kusursuz uygulama ve projelere imzaları atan mevcut profesyonel kadromuz ile sizlere yine bu yıl da en iyi hizmeti vereceğimizin sözünü vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz ve sizlere en iyi hizmeti sunma fırsatı verdiğiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Our Velena Project has been started to serve you with the work of Ala Özberkman and his devoted work in 2004. From the first day we started to operate, our goal is to provide perfect service by taking into consideration all personal and professional care and all the innovations related to hair as well as hygienic quality and customer satisfaction by considering the needs and personal tastes. principle. We promise you that we will give you the best service again this year with our existing professional staff who have signed the projects with the most important, devoted and perfect applications and projects which are undoubtedly the most important among our unique experiences we have achieved in the past 15 years. We would like to thank each of you who prefer us and give you the opportunity to provide the best service.

Do you still worry about downloading this app may cost you too much cellular data? This top Beauty app is just 7.7M. This application was developed and being maintained carefully by a professional team which make sure it in good quality. 9Apps also provides other hot Beauty apps(games) for android mobile phone. 9Apps provides the most popular android applications for free!!!

What's new

Velena Güzellik Salonu Android Uygulaması Yayınlandı..

Rate
Rate it Thanks!