ZUBİZU

ZUBİZU

star (29)

Lifestyle | 16.3MB | Update: 2019-06-20 | Version: 1.0.1 | Requires: Android4.0.3 or later

Price: $0
Explanation
Description

Discover apps for Android here, 20,000+ users downloaded ZUBİZU latest version on 9Apps for free every week! This is one of my favorite apps. This hot app was released on 2019-06-20. Here are some guides of this app:
ZUBİZU, en güncel trendlerden beslenir, yaşam tarzınıza ve ilgi alanlarınıza göre her gün yepyeni içeriklerle karşınıza çıkar. En sevdiğiniz markalarda size özel indirimler ve ayrıcalıklar sunarken sizi tanıdıkça yapacağı öneri ve sürprizlerle de şaşırtır.
Yeme-içmeden, moda ve tasarıma, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan, sanat-eğlenceye kadar yaşam tarzınıza uygun bir çok alanda yeni keşifler yapmanızı sağlayacak ZUBİZU dünyasından hiç çıkmak istemeyeceksiniz.
Bu renkli dünyaya adım atmak için ZUBİZU uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ZUBİZU’nun size en uygun içerik ve önerileri karşınıza çıkarabilmesi için üyelik adımından hemen sonra ilgi alanlarınızı seçmeniz yeterli.
Hayatınızı çok daha dolu ve keyifli hale getirecek olan ZUBiZU’yla bir an önce tanışın.
Perhaps it is time to have a fresh look at the size of Application installation package. This top Lifestyle app is just 16.3M. Though small, this app has provides good user experience. 9Apps also provides other hot Lifestyle apps(games) for android mobile phone. 9Apps also offers sticker, themes, wallpaper, ringtone, video free download and cricket information.

Rate
Rate it Thanks!