Gümrük Deposu

Gümrük Deposu

star (9)

Shopping | 3.1MB | Update: 2019-04-22 | Version: 1.1 | Requires: Android4.0.3 or later

Price: $0
Explanation
Description

Recently, we found a very popular application. 20,000+ users downloaded Gümrük Deposu latest version on 9Apps for free every week! The app can be the quickest one to play if you get used to it. This hot app was released on 2019-04-21. It is available as a free download on 9Apps.
"Faaliyetlerimiz"
2009 yılında firmamız, dünya ve Türkiye piyasasında isim yapmış marka ürünleri, son kullanıcıyla buluşturmak için gümrük'den ve Türkiye piyasasındaki dev firmaların ihalelerinden alarak, bu ürünleri müşterilerine en uygun fiyatlara internet üzerinden ulaştırmıştır. Bu vesile ile hizmet felsefemizi kurulduğumuz günden bu yana “Toplam Kalite” kavramı ve “Zamanında Hizmet” anlayışı çerçevesinde geliştirmiştir. Önceliklerimiz
Bu anlayış doğrultusunda, yönetimden insan kaynaklarına, teknolojiden hizmet anlayışına kadar satış ve sonrası sürecinin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.
"Hedefimiz"
Firmamızın hedefi geçmişten bugüne kadar olduğu gibi, en kaliteli ürünleri en düşük ve rakipsiz fiyatlarla müşterilerini buluşturmaktır. Bu vesile ile Türkiye piyasasında siz değerli müşterilerin desteğiyle zirveye emin adımlarla ilerlemektir.
"Our Activities"
Our company in 2009, has made a name brand products in the world and Turkey markets, to meet the end users taking the tenders of the giant companies of gümrük' and Turkey markets, these products have been delivered over the internet at affordable prices to its customers. In this sense, our service philosophy has been developed within the framework of ”Total Quality“ concept and uz On Time Service izi. Our priorities
In line with this understanding, we have based on the quality component in all components of the sales and after-sales process from management to human resources, from technology to service concept. Thus, we combined increased efficiency and product / service quality with the principle of unconditional customer satisfaction.
"Our goal"
The aim of our company is to meet the customers with the highest quality products at the lowest and unbeatable prices as from the past to the present. Herewith the Turkey market with confident steps as you progress to the summit with the support of valued customers.

Worry about this app may take up to much RAM when running in background? This top Shopping app is just 3.1M. It has to be noticed that this app costs you rarely cellular data. 9Apps also provides other hot Shopping apps(games) for android mobile phone. 9Apps allows you to browse and download applications for free.

Rate
Rate it Thanks!