Cv-Özgeçmiş Oluşturucu icon

Cv-Özgeçmiş Oluşturucu

4.1.1 for Android
4.2 | 10,000+ Installs

Cv Benim

Description of Cv Oluştur

İş arayanlar için bakış açısını içinde bulunduğumuz çağa odakladı. Olumsuz iş görüşmeleriyle vakit kaybı yaşamanızı önlemek için de insan kaynakları yönetimine yeni bir yön verdi. Klasik CV oluşturma sistemlerinden
uzak yenilikçi bir alan oluşturdu.
Cvbenim.com mobil uygulama CV Özgeçmiş kullanımı oldukça kolay olan bu CV Özgeçmiş uygulaması adeta bir cv hazırlama programı pratikliğinde olup, bu uygulama ile iş bulma sürecini daha da kolaylaştırdı. Tüm bunların yanında, sizlere bu hizmeti sağlarken bunu en güvenli şekilde yaptı. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirleri aldı. İş arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız;
Artık cebinizden her an, cvbenim.com iş ilanları kategorisinde başvurmak istediğiniz iş ilanına ulaşabilir, kariyer yolculuğunuzda CVbenim ile farkı ve ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.
CVbenim CV Özgeçmiş programı ile yazılı özgeçmiş veya kısa CV’nizi büyük bir kolaylıkla oluşturur, var olan CV’nizi yetersiz görürseniz istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.
Her koşulda,özgeçmiş veya cv bilgileriniz yedekte bulunsun isterseniz tüm özgeçmiş içeriğinizi indirebilirsiniz.
Özgeçmişinizi düzenledikten sonra, kendinizi en iyi şekilde anlatmış olmanın verdiği o özgüvenle iş arama sürecine başlayabilir,part time ve işkur ve normal iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına bakarken aradığınız ilanları en doğru şekilde bulmak için oldukça pratik olan filtreleme özelliğimizi kullanabilir, kariyer hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Özellikle sizi daha ayrıntılı bir CV oluşturma için yönlendiren sistemimizi takip ederseniz.
CVbenim İş Arayan CV Özgeçmiş Mobil Uygulaması ile sizi işe alacak işveren firma için istediğiniz zaman ulaşılabilir olursunuz.
CVbenim İş Arayan CV Özgeçmiş Mobil Uygulaması aracılığıyla Cvbenim.com tarafından siz ve kariyeriniz için her ayrıntının düşünüldüğünü böylece fark edersiniz.
Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( işkur ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
We are in the era has focused on the outlook for job seekers. To prevent you from losing time with negative job interview he gave a new direction to human resource management. Create a system of classical CV
It has created an innovative remote areas.
Cvbenim.co mobile app is very easy to use this CV CV CV CV CV preparation program implementation is almost a matter of practice, the employment process with this application even easier. In addition to these, you did it to when providing these services in the safest way. It took all measures to high-security servers and end your information with end encryption methods to avoid accessed by third parties. If you say I'm looking for but can not find work;
Now, every moment of your pocket, cvbenim.co I reach the job you want to apply for the jobs category, you can experience the difference in your career path with my CvB and privileges.
CvB my CV CV or resume writing program with a short CV creates great ease, you can update your CV as you want if you see there are insufficient.
In any case, if you want to get your resume or CV to backup all the data you can download your resume content.
 
 
After you edit your resume yourself of being told that the best way to self-confidence can begin the job search process, you can apply for part time jobs and işkur and normal. When looking at job ads you are looking for a practical use of our most accurate way to find the filtering feature, you can reach your career goal in a shorter time.
 
Especially if you follow our system that guides you to create a more detailed CV.
CvB with my CV Resume Job Seeker Mobile App will work for you any time you can be reached employer company.
CvB my CV Job Seeker Resume Ideas By Cvbenim.co through for you and your career, so you will notice that all details are considered.
Cvbenim.co I; Labour and Employment Agency of Turkey to engage in the activities of private employment dates with the date 07/03/2019 07/04/2016 (işkur) operates by the 30.06.2016 decision No. 102 770 and 875 of the document and the date. In accordance with law No. 4904 of the job seekers are not charged any fee.

What's New with Cv Oluştur 4.1.1

Sizlerden gelen bildirimler doğrultusunda ;
Kapanma Hataları düzeltildi.
Android sdk versiyonu yükseltildi.
Performans için geliştirmeler yapıldı.

Information

 • Category:
  Business
 • Latest Version:
  4.1.1
 • Updated:
  2020-01-12
 • File size:
  3.6MB
 • Requirements:
  Android 4.0.3 or later
 • Developer:
  Cv Benim
 • ID:
  com.ozgecmis.cv.olusturucu
 • Cv-Özgeçmiş Oluşturucu
  Cv Oluştur 4.0.9
  3.6MB
  2018-10-03
  APK
  Picture
 • Cv-Özgeçmiş Oluşturucu
  Cv Oluştur 4.0.8
  6.2MB
  2018-09-30
  APK
  Picture
 • Cv-Özgeçmiş Oluşturucu
  Cv Oluştur 3.8.3
  4.1MB
  2017-11-23
  APK
  Picture