İnternetsiz Yöresel Yemek Tarifleri

İnternetsiz Yöresel Yemek Tarifleri

star (10)

Books & Reference | 7.6MB | Update: 2019-07-07 | Version: 1.0 | Requires: Android4.4 or later

Price: $0
Explanation
Description

Download and enjoy our service, 20,000+ users downloaded İnternetsiz Yöresel Yemek Tarifleri latest version on 9Apps for free every week! The App has powerful functions. This hot app was released on 2019-07-06. That’s it! You’re done?
İyice test bu application İnternetsiz Yöresel Yemek Tarifleri sadece dünyanın dört bir yanından en iyi ve lezzetli yemekleri seçtik. Tüm tarifler Türkçedir. Size sadece kanıtlanmış pişirme yöntemlerini sunmak için sürekli yeni testler yapıyoruz ve deniyoruz.
Uygulamamız internete girmeden bile çalışır, böylece favori tariflerinize her zaman erişebilirsiniz.
Resim, açıklama ve uygulamamızda yer alan bir içerik listesine sahip düzinelerce tarifin yanı sıra, aşağıdaki gibi tarifleri de bulabilirsiniz: Laz Böreği, Ekmek Kadayıfı, Şıhıl Mahşi, Hatay Usulü Kısır. Ayrıca, çeşitli pişirme yöntemleri vardır: Çekme Helva, Adana Tava, Gavurdağı Salatası, Siyez Bulguru Pilavı, Etli Çiğ Köfte.
İnternet olmadan modda çalışabilme yeteneği
Sürekli güncellenen veritabanı.
Üstün kalite.
Favorilerinize ekleyebilme.
Sosyal ağlar gönderme imkanı.
Yemek pişirmeyi seviyorsanız ve uygulamamız size bu konuda yardımcı oldu, görüşlerinizi ve puanlamalarınızı bırakın, bu bizim için çok önemlidir. Bu sayede İnternetsiz Yöresel Yemek Tarifleri yemek koleksiyonunu geliştirip iyileştirebileceğiz.
Thoroughly tested this application Non-Local Recipes only chose the best and delicious dishes from around the world. All recipes are Turkish. We are constantly testing and testing new tests to provide you with proven cooking methods.
Our application works even without going online, so you can always access your favorite recipes.
In addition to dozens of recipes with a list of contents in our image, description, and application, you can find recipes as follows: Laz Pie, Bread Kadayif, Shabid Mahşi, Hatay Method Vicious. In addition, there are various cooking methods: Pulling Halva, Adana Pan, Gavurdağı Salad, Siyez Bulguru Pilavı, Meat Raw Meatballs.
Ability to work in mode without Internet
Constantly updated database.
Supereminence.
Add to your favorites.
Possibility to send social networks.
If you like to cook and our app helped you in this matter, leave your feedback and ratings, which is very important to us. This way, we will be able to improve and improve the food collection of the Local Recipes.

Do you still worry about downloading this app may cost you too much cellular data? This top Business app is just 7.6M. It has amazing low flow consumption, so that you do not have to worry about your traffic usage. 9Apps also provides other hot Business apps(games) for android mobile phone. Purchase and enjoy instantly on your Android phone or tablet.

Rate
Rate it Thanks!