Details

Dervish® Oto Kiralama - Konya Araç Kiralama

5 (7)

Travel & Local | 16.7MB

Description

Dervish Rent A Car 2010 yılın'da Konya'da kurulmuş olup,60 ve üzeri ekonomik,orta ve lüks araç filosuyla Konya'da kiralık araç hizmeti vermektedir.
Şehir dışı ve yurt dışından gelen bireylere,iş seyehati ve tatil amaçlı kullanabilmeleri açısından ulaşım alanında ekonomik çözümler sunmaktadır.
Farklı model ve markalar ile geniş araç yelpazesine sahip olan işletmemiz,belirli kiralama koşullarına uyan tüm bireylere hizmet sunmaktadır.
Araçlar yalnızca Konya Merkez ofisinden teslim edilmekte olup,zamanında ve 7/24 olarak hizmet alabilirsiniz.
'Araçlarımız' sekmesinde bulunan araçlarımızı inceleyebilir, Fiyat listesi segmesinden de araç fiyatlarına bakabilirsiniz.
Dervish Rent A Car was established in 2010 in Konya, 60 and over economic, medium and luxury vehicle fleet in Konya provides rental car service.
It provides economic solutions in the field of transportation to individuals coming from abroad and abroad in order to use them for business travel and holiday purposes.
Our company has a wide range of vehicles with different models and brands, offers services to all individuals who meet certain rental conditions.
Vehicles are delivered only from the headquarters of Konya, and you can get service on time and 24/7.
You can see our vehicles in the 'Our Vehicles' tab, and you can see the vehicle prices in the Price list segment.

Information

Update:

Version: 3.8.2.1.2

Requires: Android4.1 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like