Egemak.online

Egemak.online

star (7)

Shopping | 18.5MB | Update: 2019-07-07 | Version: 1.1 | Requires: Android4.4 or later

Price: $0
Explanation
Description

It has to be noticed that 20,000+ users downloaded Egemak.online latest version on 9Apps for free every week! It's not only an app it also teaches you how to use it. This hot app was released on 2019-07-07. However, has been a fashionable app for a long time.
Demir Otomotiv San Ve Tic.Ltd Şti 1987 yılında Mustafa DEMİR ve Atilla GÜNER tarafından o zamanki ismi FIAT
şimdiki ismi Newholland Traktörlerinin yedek parçalarının toptan satışı amacıyla kurulmuştur.
Geçen 30 yıllık süre içerisinde Türkiye nin birçok İl ve İlçesine ulaşarak müşterilerine orjinal OEM kalitesindeki yedek parçaları en uygun şartlarla ulaştırmıştır.Markalaşmaya önem vererek EGEMAK markasını Türk Patent Enstitüsüne Tescil ettirerek bu marka ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaya gayret etmektedir.
Bu sektördeki yenilikleri takip ederek en yeni Traktörlerin de yedek parçalarını stoklarında bulundurmaya devam edeceğiz.Biliyoruz ki yedek parçanın bulunabilir ve kullanıcıya en hızlı şekilde ulaşılabilir olması Traktör markasının yaygınlığına da etki etmektedir.
Bugüne kadar camia da dürüst ve güvenilir firma olma imajımızı her şeyden önde tutarak devam ettiğimiz ticari hayatımıza internet sitemiz olan www.egemak.online adresi ile de Türkiye'mizin en uzak noktalarınada ulaşmayı hedeflemekteyiz.
Birlikte daha nice yıllara
Demir Otomotiv San Ve Tic.Ltd. Was founded in 1987 by Mustafa DEMİR and Atilla GÜNER.
was established for the wholesale of spare parts of Newholland Tractors.
In the past 30 years, Turkey's reaching out to many city and county customers the original OEM EGEMAK giving importance to ulaştırmıştır.markalaş the most favorable terms spare parts in the quality brand by Registration to the Turkish Patent Institute strives to provide the highest quality products to customers with the brand.
We will continue to keep the spare parts of the latest tractors in stock by following the innovations in this sector.
We aim to reach the most remote communities far noktalarına our image as honest and trustworthy company to our website as we continue our commercial life, keeping ahead of everything www.egemak.onl with the address of Turkey.
Many years together

It can be easily proved that we have t spend more cellular data when the size of the app becomes larger and larger. This top Shopping app is just 18.5M. As an old saying goes, Small but perfectly formed. 9Apps also provides other hot Shopping apps(games) for android mobile phone. 9Apps also offers sticker, themes, wallpaper, ringtone, video free download and cricket information.

Rate
Rate it Thanks!