Monitor Aukcji icon

Monitor Aukcji

3.25 for Android
4.4 | 5,000+ Installaties

MobiGame

Beschrijving van Monitor Aukcji

Heb je gevonden dat je een veiling hebt gevonden met een koopjeprijs? Echter, voordat je erin geslaagd om iemand te kopen sneller?
U hebt geen sensatie voor continue controle of er iets nieuws verschijnt? Als dit programma voor u is. Monitoren op regelmatige basisreclame- en veilingportals, werkt onopgemerkt op de achtergrond, het enige dat u hoeft te doen, is het zoekcriterium specificeren, het programma inschakelen en voor iets anders zorgen :)
Hoe het werkt ?
op de continue controle van de Allegro Portal en Pro-versie ook:
- Olx.pl
- eBay
- Otomoto
- Mobile.de (Windows)
- Loombard.pl
- Stalowka
- Discoqs
Allereerst, we definiëren het zoekcriterium, dat is Wat ons bijvoorbeeld interesseert, laat het Samsung S8 zijn. We specificeren een afdeling in de Allegro die moet worden gecontroleerd of eenvoudig de Samsung S8-expressie introduceren. Daarnaast kunnen we meer parameters specificeren die het item beschrijven, we bepalen de service waarin het programma moet zoeken naar veilingen.
Activeren zoeken, uitschakelen (we verbergen het programma) en we kunnen het programma verbergen) en we kunnen gaan naar dagelijkse activiteiten. Als er slechts een nieuwe veiling is om aan het ingevoerde criterium te voldoen, zal het programma dit geluid en het pictogram in de bar signaleren. Nu blijft alleen om de veiling weer te geven en een aankoop te doen :)
Er is ook een stationaire versie die handelt in een Windows-omgeving

Informatie

  • Categorie:
    Winkelen
  • Huidige versie:
    3.25
  • Bijgewerkt:
    2021-07-20
  • Grootte:
    3.6MB
  • Android vereist:
    Android 8.0 or later
  • Distributieovereenkomst:
    MobiGame
  • ID:
    pl.mobigame.monitoraukcji
  • Available on:
  • Auction Monitor
    Auction Monitor 3.22
    3.6MB
    2021-06-06
    APK
    Picture
  • Auction Monitor
    Auction Monitor 3.21
    5.6MB
    2021-05-30
    APK
    Picture
  • Auction Monitor
    Auction Monitor 3.20
    5.6MB
    2021-05-23
    APK
    Picture