TimesJobs - Job Search and Career Opportunities

3.6 (68277)

Dla firm | 14.6MB

Opis

TimesJobs jest platformą, która pomoże profesjonalistom zrobić inteligentniejsze decyzje kariery. Br>
Pomyślne kariery nie są tylko w przypadku przełączania miejsc pracy. Trzeba dokonać właściwych decyzji zawodowych we właściwym czasie, ale podejmowanie tych decyzji wymagają odpowiednich informacji i spostrzeżeń. Zapewniamy te informacje i spostrzeżenia z naszymi unikatowymi ofertami produktów, takimi jak oceny i recenzje firm, wynagrodzenia i umiejętności benchmarking, wywiadzie porady dotyczące pękania i rekomendacji firmy i pracy na podstawie Twojego profilu.
Pobierz naszą nową aplikację Android i uczynić swój pierwszy ruch w kierunku udanej kariery z TimesJobs.
Nowe funkcje:
- Robić inteligentniejsze decyzje zawodowe z firmą Spółki
- Uzyskaj zalecenia pracy na podstawie swojego profilu
- Szukaj miejsc pracy i zastosuj w jednym Swipe
- Dodaj swoje umiejętności i wiele umiejętności Więcej na moich TimeSjobs
- sprawdź zadania oparte na lokalizacji
- Odkryj zadania stosowane przez podobnych kandydatów
- Otrzymuj powiadomienia o pracy jako powiadomienia
- Wyślij odpowiedzi na wiadomości rekruterujące
Your CV - - Zdjęcie profilowe: Przesyłanie profesjonalista Zdjęcie Daje więcej wiarygodności swoim profilu
Zdobądź wszystko to za pomocą:
- prosta 2-stopniowa rejestracja
- łatwo edytować profil TimesJobs - Prześlij CV, aktualizuj kontakt, funkcjonowanie, edukacja, doświadczenie, zmiana Zdjęcie profilowe i wiele więcej na moim profilu
- Dokonaj doskonałego CV z Stepahead Career Services i imponuje rekrutujących
Wymagane uprawnienia:
* Magazynowanie - Aby przeczytać lokalne przechowywanie telefonów i wybierz plik i przesyłać plik.
* Lokalizacja - Aby zidentyfikować przybliżoną / precyzyjną lokalizację i pokaż zadania w pobliżu.
* Kontakty - aby uzyskać listę dostępnych kont i uzyskać Informacje na temat podpisania aplikacji TimentaJobs.
* Numer telefonu - Aby zweryfikować numer telefonu komórkowego, który jest dostarczany podczas tworzenia profilu .
* Camera - Aby zrobić zdjęcia do aktualizacji obrazu profilu.
* Stan telefoniczny - Aby zidentyfikować informacje o sieci komórkowej do optymalizacji wydajności telefonu w sieci niskiej przepustowości.
Będziemy potrzebować Twojej pomocy służyć ci lepiej. Wyślij swoje sugestie lub zapytania do mobile@timesjobs.com.

Show More Less

Informacja

Zaktualizowano:

Aktualna wersja: 11.1.9

Wymaga Androida: Android 4.4 or later

Rate

(68277) Rate it

Może Ci się spodobać