Opracowaliśmy najbardziej ulubioną grę Indii Kabaddi, który jest grał na całym świecie, ta gra jest wysoka w grafice i jest 3D gra Kabaddi.
Pro Kabaddi Fighting Liga 2019: Funkcje gry sportowej na żywo:
• Twarz 50 World Bull Raiders in Pro Kabaddi Mecze
• Autentyczne działania i realistyczne ruchy Kabaddi
• 30 World Bull Raiders in Profesjonalne mecze na żywo Kabaddi
• Animacje 3D i realistyczne dźwięki jakości
Kabaddi Reguły: Podstawowe zasady Kabaddi są proste; Dwie drużyny siedmiu graczy każdą twarzą w dużą arenę sqaure dla dwóch połówek dwudziestu minut każdego,
graczy z każdej drużyny na zmianę biegnących przez linię środkowej do drugiej połowy sądu, oznaczania członków drugiej drużyny i z powrotem z powrotem Indyjskie gry olimpijskie.
Kabaddi Court: Wielkość Kabaddi Court wynosi 13 x 10 metrów dla mężczyzn i 11 x 8 metrów dla chłopców i kobiet.
Kabaddi Mecz:
Kabaddi Teams:
Pro Kabaddi 2020:
Generalne zasady gry
Zespół, który wygrywa wrzutowy, będzie miał wybór sądu lub RAID, a zespół, który traci rzut, ma pozostały wybór. W drugiej połowie Trybunał zostanie zmieniony i zespół, który nie zdecydował się na RAID, który najpierw wysyła ich najeźdźcę. Gra w drugiej połowie będzie kontynuowana z taką samą liczbą graczy, jak na końcu pierwszej połowy.
Gracz zostanie zadeklarowany, gdyby jakakolwiek część jego ciała dotyka poza sądem (poza każdym koniec linii). Podczas walki, gracz zostanie ogłoszony tylko wtedy, gdy jego całe ciało jest poza Trybunałem, a żadna część jego ciała nie ma kontaktu z Trybunałem, w tym w holu.
Jeśli każdy gracz wychodzi Linia końcowa w trakcie gry, zostanie zadeklarowany. Sędzia lub sędzia zapewni, że odtwarzacz nie jest już aktywny podczas RAID. Sędzia lub sędzia deklarują takich graczy, wywołając liczby. Żaden gwizdek nie zostanie dmuchany, a Raid będzie kontynuowany.
Jeśli jeden lub więcej obrońców, którzy wyszli z granic, trzymać najeźdźcę, najeźdźca zostanie zadeklarowany. Tylko obrońcy, którzy wyszli poza granice, zostaną zadeklarowane.
Gdy zaczyna się walka, Trybunał obejmuje lobby podczas walki i po walce w tej samej rajdzie. Gracze zaangażowani w walkę mogą korzystać z lobbów, aby wejść do ich strony sądu. Zasada ta będzie miała zastosowanie tylko w boku broniących zespołów po połowie dworca.
Raider powinien nadal intonować "Kabaddi" jako zatwierdzony. Jeśli nie zachowuje właściwego zatwierdzonego, nie może być w Trybunale przeciwnika, zostanie zadeklarowany, a przeciwnik otrzyma jeden punkt i szansę na rajd. W takich okolicznościach nie będzie realizowany.
Raider musi rozpocząć się, zanim dotknie strony przeciwnika półwyroby. Jeśli zaczyna się spóźnić, zostanie zadeklarowany przez sędzia lub sędziego, a przeciwnik otrzyma jeden punkt i szansę na nalę.