Details

Lajme Shqip

5 (1)

News & Magazines | 3.1MB

Description

Lajme Shqip
Lexoni lajme nga te gjitha portale me te medhaja vendore ne nje vend.
Lajme Shqip eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte,
Lajmet jane nga portalet me te medhaja si:
Telegrafi.com
GazetaExpress.com
Koha.net
KosovaPress.com
IndeksOnline.com
Lajmi.net
Balkanweb.com
Noa.al
Shqiperiaime.al
Tetova1.mk

Information

Update:

Version: 1.0.3

Requires: Android4.0 or later

Rate

Share by

User also download

You may also like