Zasady tenisa
gra rozpoczyna się od rzutu monet, aby określić, który gracz musi służyć najpierw, a która strona chcą służyć W żadnym momencie stóp serwera poruszają się przed linią bazową na boisku przed uderzeniem ich podawaniem.
, jeśli serwer nie zdobędzie pierwszej służby, może skorzystać z drugiego serwera. Jeśli znowu nie powiedzą ich drugiego podawania wtedy, zostanie wywołany podwójny błąd, a punkt utracony. Podawaj ponownie bez kary. Jeśli piłka uderza w sieć i nie przejdzie do obszaru serwisowego, wywołana jest i tracą, że służy.
Odbiornik może stać, gdzie chcą po otrzymaniu serwera. Jeśli piłka zostanie uderzona bez podarzywania, serwer otrzyma punkt.
Gdy podawana była ilość strzałów między graczami może być nieograniczona. Punkt wygrany jest uderzając w piłkę, więc przeciwnik nie przywróci go w obszarach punktacji. Punkty są przyznawane w wynikach 15, 30 i 40. 15 stanowią 1 punkt, 30 = 2 i 40 = 3. Br> Potrzebujesz 4 punktów, aby wygrać grę. Jeśli gra na 40-40 jest znana jako Deuce. Od Deuce gracz musi wygrać 2 kolejne punkty, aby wygrać grę. Po wygraniu jednego punktu od Dżuce, gracz jest na korzyść. Jeśli gracz wygra następnego punktu, wygrywają grę, jeśli tracą, wracają do Dżuce.
wygrać ustawiony gracz musi wygrać 6 gier o 2 lub więcej. Zestawy otwarcia przejdą do przerwy na krawat, jeśli kończy się 6-6, gdzie gracze odtwarza pierwsze do 7 punktów. Ostateczny zestaw nie będzie miał przerwę krawatową i wymaga graczy wygrać przez dwie gry bez żadnych ograniczeń.
Jeśli gracz dotyka sieci, rozprasza jego przeciwnika lub i tak utrudniają w każdym razie może trafić jakiejkolwiek części linii, która ma być wywoływana, poza linią, a piłka jest poza. Nie zwracają piłki w odpowiednich obszarach na boisku, trafi na sieć i nie wchodzi do obszaru przeciwnika ani nie zwraca piłki, zanim odbija się dwukrotnie w połowie.